Добредојдовте на официјалниот веб портал на Хотел Романтик Велес
Wednesday
29 Jun
23:19
Дојран
Македонија

Дочек на Новата 2018 Година во Хотел Романтик - Стар Дојран

И оваа година да ја завршиме со најдобрата понуда за дочек на новата 2018 Година. Целосната понуда можете да ја видите ТУКА

Резервации на телефон или на маил

Контакт лица: 072-254-388 Катерина Србова

072-254-377Александар Србов

+389 34 22 50 50 или на

+389 72 25 43 99

infodojran@hotelromantik.com.mk

Ова лето вашиот семеен одмор нека започне во забавна атмосфера покрај базенот на Хотел Романтик Дојран

Ова лето вашиот семеен одмор нека започне во забавна атмосфера покрај базенот на Хотел Романтик Дојран.

Нудиме и аранжмани за полупансион и полнпансион кои можете да ги погледнете ТУКА

Резервации на телефон или на маил

+389 34 22 50 50 или на

+389 72 25 43 99

infodojran@hotelromantik.com.mk

Ресторан

Ресторанот во склоп на Хотел Романтик плени со својата пријатна атмосфера како и со добро подготвената и сервираната храна која е заслуга на професионалниот персонал.

Повеќе »

Сместување

Сместувањето во Хотел Романтик претставува навистина пријатно доживување, исполнето со удобен и релаксиран амбиент.

Повеќе »

Бизнис состаноци

Одлуката Хотел Романтик да ви ги организира вашите бизнис состаноци не сместува на листата на вашите главни виновници за успешноста на истите.

Повеќе »


Галерија

кликнете на сликите за да ја погледнете галеријата


Eмагазин Внесте e-mail адреса и бидете во тек со новостите во хотел Романтик