Monday
1 Jun
13:44
Велес
Македонија

Нова Година 2020

Дочекајте ја новата година во пријатен амбиент, богато мени и неограничен пијалок. За Новогодишна забава во Хотел Романтик Велес ќе се погрижат Тринити Бенд.

Резервации на телефон +389 43 21 29 99 или на маил info@hotelromantik.com.mk.

Целосното мени може да го погледнете тука.

Ресторан

Ресторанот во склоп на Хотел Романтик плени со својата пријатна атмосфера како и со добро подготвената и сервираната храна која е заслуга на професионалниот персонал.

Повеќе »

Сместување

Сместувањето во Хотел Романтик претставува навистина пријатно доживување, исполнето со удобен и релаксиран амбиент.

Повеќе »

Бизнис состаноци

Одлуката Хотел Романтик да ви ги организира вашите бизнис состаноци не сместува на листата на вашите главни виновници за успешноста на истите.

Повеќе »


Галерија

кликнете на сликите за да ја погледнете галеријата


Eмагазин Внесте e-mail адреса и бидете во тек со новостите во хотел Романтик